'Zeldzaamheid: Standard stelt veto tegen transfer'

door
'Zeldzaamheid: Standard stelt veto tegen transfer'

Standard begon zijn seizoen zondag met een 0-0 op het veld van KRC Genk en dat was voor de Rouches eigenlijk een zeer knap resultaat. Het was immers met een halve noodploeg dat ze in de Cegeka Arena verschenen, nadat deze zomer een buslading spelers vertrok.

Alle spelers die gehuurd of einde contract waren, mochten deze zomer beschikken. Daarnaast moest Standard ook vrijwel elke speler die nog iets kon opbrengen deze zomer verkopen, want centen zijn er nog steeds amper in Luik.

Standard wil Price niet laten vertrekken

LEES OOK 'Nieuwe wending: overname Standard opgeschort'

Daardoor nam Standard deze zomer al afscheid van Cihan Canak, Denis Dragus, Noah Ohio, Gilles Dewaele, William Balikwisha en Moussa Djenepo. Bovendien is het de bedoeling dat in de komende dagen en weken ook nog onder meer Hayao Kawabe en Arnaud Bodart volgen.

Maar opvallend genoeg stelt het clubbestuur tegen één transfer wel zijn veto. Het Laatste Nieuws weet dat Isaac Price te horen kreeg dat hij deze zomer niet mag vertrekken. Nochtans gingen er geruchten dat de 20-jarige middenvelder ongelukkig zou zijn over de aanhoudende onzekerheid over de toekomst van de club en was er ook interesse. West Brom wou de jonge Noord-Ier graag naar de Championship halen.

Geen zwaar contract en waarde kan stijgen

Standard wil Price echter niet kwijt. Dat zal wellicht te maken hebben met het feit dat hij geen al te zwaar contract heeft en dat ze in Luik geloven dat zijn waarde nog verder opgedreven kan worden. Price is wellicht potentieel één van de meest waardevolle spelers in de kern.

LEES OOK Verhuurde spelers: spits scoort aan de lopende band

Standard nam hem immers een jaar geleden over van Everton en moest daarvoor enkel een kleine opleidingsvergoeding betalen. Zijn waarde bedraagt momenteel 2 miljoen euro, maar gezien zijn jonge leeftijd en status als international kan die snel stijgen bij goede prestaties. Bovendien heeft Price nog een contract tot 2027 en staat Standard dus sterk.

POLL: Moet Standard hem toch laten vertrekken bij een goed bod?

Meest recent

'Spectaculaire uitdaging voor Thomas Müller'

Thomas Müller lijkt op weg naar zijn afscheid bij Bayern München. Gaat hij nog een ...

8
8
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: ruim 25 dossiers op tafel

Olivier Renard is sinds oktober aan de slag bij RSC Anderlecht. Hij hekelde het werk van Jesper ...

46
46
De Condé bevestigt transfergerucht: "Interessante speler"

KRC Genk is nu al bezig met de zomermercato, net zoals de andere ploegen in de Jupiler Pro League. ...

43
43
Genk heeft enorme titeltroef: "Beste back-up van België"

KRC Genk blijft voorlopig op koers om met de vijfde landstitel uit zijn geschiedenis aan de haal te ...

37
37
Hommeles bij Bayern München: nieuwe baas voor Kompany?

Bayern München is bezig aan een goed seizoen. Der Rekordmeister stevent af op zijn zoveelste ...

34
34
'Hete zomer Renard: tot 13 (!) vertrekkers bij Anderlecht'

Olivier Renard werd in het najaar aangeduid als sportief directeur bij RSC Anderlecht. Tijdens de ...

160
160
'Bliksemvertrek op Stayen: opvallende bestemming Lamkel Zé'

STVV pakte tijdens de winterse transferperiode uit met de komst van Didier Lamkel Zé. Maar na ...

184
184
'Club Brugge shockeert: ‘krankzinnige’ miljoenentransfer'

Caspar Jander (22) van 1. FC Nürnberg is een van de meest gewilde spelers op de transfermarkt. ...

423
423
'City reserveert 100 miljoen voor droomtransfer Guardiola'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup, maar is ...

48
48
'Chelsea en co in de rij: KRC Genk op miljoenenkoers'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en heeft dat onder maar aan Konstaninos ...

129
129
'Dolberg naar exit: Anderlecht heeft vervanger in vizier'

RSC Anderlecht staat voor enkele belangrijke weken. De Brusselaars willen zich in de Champions' ...

344
344
'Club Brugge wil nationaal transferrecord verpletteren'

Onder meer dankzij de knappe campagne in de Champions League, dreigt Club Brugge komende zomer ...

596
596
Real Madrid mag na absolute thriller naar bekerfinale

Real Madrid heeft dinsdagavond een ticket voor de Spaanse bekerfinale gepakt, maar daarvoor moest ...

68
68
Joos geeft Anderlecht toch een beetje hoop voor PO1

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft meteen duidelijk gemaakt dat er een stevige ...

222
222
Waanzinnige bekerstunt in Duitsland, PSG ontsnapt

Belgische clubs mogen deze week rusten, maar in heel wat andere Europese landen staat er ...

117
117
Gedroomde comeback Arsenal, Sels klopt ook Man Utd

Omdat er vorig weekend in de FA Cup gespeeld werd, wordt er in de Premier League tijdens deze ...

50
50
'Salah heeft knoop doorgehakt: nieuwe club bekend'

Op zijn 32ste zit Mohamed Salah in de vorm van zijn leven, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de ...

176
176
'Nieuwe wending: overname Standard opgeschort'

Standard gaat in de play-offs nog op zoek naar een mogelijk ticket, wat toch een mirakel zou zijn ...

300
300
'Anderlecht bereikt akkoord: thuishaven Futures gekend'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen op een grote ontgoocheling uit te draaien. Nadat het de play-offs ...

430
430
'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

630
630

Meer sportnieuws